Kurumsal
Anasayfa / Değerlerimiz

Değerlerimiz

Sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Hayıkama, imalattan satış sonrası hizmete kadar tüm iş süreçlerinde açık ve şeffaf iletişime ve ikili ilişkilerinde empatik yaklaşımın gücüne inanmaktadır. Firmamızın köklü geçmişi şu prensiplere dayanmaktadır:

-Müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önce gelir. Müşterilerimizi dinler, onlar için ihtiyaçlarına uygun, akılcı ve iş hayatında başarı ve kazanç sağlayan çözümler üretiriz.

-Üretim maliyetlerini düşürmek ve kaliteyi en uygun fiyat ile sunabilmek için hammadde alımında bütçelere özen gösteririz.

-Yeni teknolojileri yakından takip eder, müşterilerimizin iş geliştirmelerine ve büyütmelerine imkan veren çözümler üretiriz.

-Giderek azalan doğal kaynakların korunması için çevre bilincinin artması gerektiğine inanırız. Hayıkama, su ve enerji tasarrufu yapan teknik ürünler geliştirmeye çalışır.

-Yeniliklere açık bir firma olarak sürekli gelişim için tüm paydaşlarımızdan gelen geri bildirimlere değer veririz. Kurum ilkelerimizle örtüşenleri hayata geçiririz. Gelişimimize destek veren tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

-İyi yetişmiş, deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarla geleceğe dokunan ürünler üretiriz.